minipancake_pofkarde_albalo

من این تصویر را چند هفته پیش در فیسبوک دیدم...

من دوست دارم همه را برای مسابقه بیرون ببرم. گاهی اوقات وقتی در ماشین نشسته ایم و همه کمربندها را بسته اند من به خودم برای اینکه یک شرکت کننده در مسابقات المپیکم تبریک میگم.واقعاً این دستور کاری ندارد جز اینکه من واقعاً می خواهم روز یکشنبه صبح درستش کنم.ولی تا آن زمان من خود و بقیه را آماده می کنم، من اغلب این اواخر برای دو می رفتم.بنابراین، ما این دستور را بعدازظهر یکشنبه برای ناهار/شام درست می کردیم.و نمی توانستیم از خوردنشان دست بکشیم.

برای هم زدن این پنکیکهای پف خوشمزه،تمام وقتی که شما لازم دارید، 10 دقیقه است،و یک آسیاب و مقداری مواد.تمام مواد را در یک آسیاب ریخته و دکمه اش را فشار دهید تا خوب مخلوط شوندمن توصیه می کنم اول تخم مرغها و بعد روغن نارگیل را اضافه نمایید.

و فورا در قوطی مافین چرب شده بریزید،تقریباً یک دوم آن را پر نمایید.

زمانی که قوطی های مافین پر شدآنها را در فر یا 400 درجه برای مدت 13 تا 15 ئقیقه قرار دهید یا تا زمانی که رویشان قهوه ای طلایی و پف شود.

زمانی که پنکیک های شما پخته شدند،توت ها را آماده کنید، ما از تمشک، آلبالو، و توت فرنگی استفاده کردیم.

وقتی آنها را از فر در آوردید بگذارید سرد شوند.یک مقدار ماست روی هر پنکیک ریخته و روی آن توت بگذارید.این مواد خوشمزه، نرم و تازه هستند.وقتی عکس ها را به بچه ها نشان دادم،خیلی دوست داشتند.خیلی صبورانه منتظر بودند و به محض اینکه تمام کردن مثل جانوران درنده ای بودند که از قفس آزاد شده باشند.

ترجمه شده از سايت :superhealthykids.com

دسته: میوه   منتشر شده در چهارشنبه, 21 اسفند 1392 07:45  نوشته شده توسط Armin   بازدید: 5460 Tags: چاپ

تمام حقوق برای نوشیدنی دات آی آر محفوظ است Copyright @ 2014-2020

این وب سایت در پایگاه ستاد ساماندهی ثبت گردیده است sitemap

پیوندها: استخدام و کاریابی