boshghabe_tot_valentain

وقتی سر اولین بچه ام حامله بودم، واقعا دلم یک پسر می خواست.حالا که فکر می کنم می بینم چقدر خام بودم، اما در ذهنم یک مادر پسر دوست بودم.من واقعا نمیتونستم خودم را در حال لباس پوشاندن به یک دخترکوچولو با با لباسهای چین دار تصور کنم.و بعد امیلیا به دنیا آمد.او با بیشترین خصیصه های دخترانه که مخصوص دنیای دختراست به دنیا آمد

و حالا من هیچ چیز را به اندازه او دوست ندارم.من عاشق اینم که او همیشه لباسهای چیندار بپوشد. ناخنها را لاک بزند و رژ لب با رنگهای مختلف بزند و خواب عروسک ببیند.ما رنگ صورتی را در خانه دوست داریم که ولنتاین را به یاد می آورد.قرمز، صورتی، ارغوانی....رنگهای عشق.تمام رنگهای پر جنب و جوش توت ها. اگر شما بخواهید در مورد میوه ای فکر کنید که ولنتاین را نشان دهد حتما آن میوه توت فرنگیست و باور کنید اگر به مهمانی آورده شود بسیار معروف خواهید شد.من این آخر هفته آن را به مهمانی بردم و قطعا غذای دوست داشتنی ای بود.

قسمت سرگرم کننده در مورد این بشقاب، هنر سفره آرایی است.اخیراً من ارزش سفره آرایی را، خارج از داشتن چیزی برای تماشا درک کرده ام.این واقعا کمک می کند تا بچه ها را درگیر آشپزخانه کند و در مورد کاری که می کنید هیجان زده کند و حتی برای خوردن آن غذا هیجان داشته باشند.بچه ها غذاهای رنگی را دوست دارند.واین خلاقیت جدید خیلی ساده بوده و آنها می توانند انجامش دهند.

با بریدن یک برش نازک از توت فرنگی به سمت بیرون توت کار را آغاز کنید.پس از برش اول شما می توانید توت فرنگی را چرخانده و این برش را در هر طرفش بزنید.

بعد از اینکه 4 طرف را برش دادید، باید میانه توت فرنگی را در هر 4 طرف را برش دهید.

هنوز مرکزش مانده است.سرو ته توت فرنگی را ببرید.یک کم گلبرگها را به بیرون خم کنید تا کمی بیرون بزنند.و شما بخوبی این کار را انجام دادید.احتمالا می توانید یک دسته از این گلها را در 10 دقیقه درست کنید.

این گلها را به بشقابتان اضافه نمایید تا یک سرگرمی برای ولنتاین درست کنید.

این روکش از دو متود تشکیل شده است.وای ، خیلی عالیه!

ابتدا شکلات را آب نمایید(هر نوعی که دوست دارید استفاده کنید) سپس خامه با طعم توت فرنگی را اضافه کرده و خوب هم بزنید.وای یک روکش خوشمزه برای تمام توت فرنگی هاتون!

رنگهای زنده و طعم شیرین تازه، توت ها را بهترین چیز برای فرو بردن در این شکلات کرده است.خامه به این مواد یک کیفیت کرم مانند غلیط و خوشمزه می دهد.

ترجمه شده از سايت :superhealthykids.com

 

boshghabe_tot_valentaini

دسته: میوه   منتشر شده در جمعه, 01 فروردين 1393 08:16  نوشته شده توسط Armin   بازدید: 4250 Tags: چاپ

تمام حقوق برای نوشیدنی دات آی آر محفوظ است Copyright @ 2014-2020

این وب سایت در پایگاه ستاد ساماندهی ثبت گردیده است sitemap

پیوندها: استخدام و کاریابی