صبحانه گندم گرم

گروه: 
فصل: 
توسط

این صبحانه شکم پر کنی هست. من چند روز پیش آن را برای صبحانه خوردم و ابداً تا ظهر موقع ناهار گرسنه نشدم.به علاوه من در اندوخته غذایی ، گندم زیادی دارم، این یک روش عالی برای استفاده از آنهاست بدون اینکه برای نان آردشان کنم.صبحانه ایست که غالب وقت ها می توانید بخورید و مریض نمی شوید،زیرا می توانید مواد روی آن را عوض کنید.مغزها و میوه های مختلف را امتحان کنید.بدون خامه و با شیر امتحان کنید.شما نیز می توانیدگندم ها را از پیش بپزید ، در یخچالتان ذخیره کنیدو فقط وقتی آماده خوردنشان هستید گرمشان کنید.

خیلی آسان
ارزان

صبحانه گندم گرم
زمان تهیه کردن
زمان پخت
زمان انتظار 1ساعت 10دقیقه

مواد لازم

برای 3 نفر

 • 1 فنجان گندم
 • 3 فنجان آب
 • 1 فنجان خامه کم چرب
 • 2 قاشق چای خوری عسل

طرز تهیه

 1. برای شروع، یک قابلمه را با گندم و آب به نسبت 3 به 1 پر کنید.من از 1 پیمانه گندم و 3 پیمانه آب استفاده کردم.بگذارید بجوشد و سپس زیرش را کم کنید آنقدر که به دمای جوش نزدیک باشد و درب قابلمه را بگذارید.
 2. برای مدت 40 تا 60 دقیقه بپزید تا دانه های گندم گرد و گوشتالو شده و برخی از آنها شکاف بردارند.تنها راه واقعی برای گفتن اینکه آیا خوب پخته شده اند یا نه، امتحان کردن آنهاست.
 3. بعد شما عسل و خامه را روی هم ریخته و هم بزنید.بعد روی گندم ها را با چیزهای خوب بپوشانید.من عاشق زردآلوی خشکم ، پس از آنها استفاده کردم به اضافه ي کرانبری خشک و بادام.خیلی لذیذ بود.در تابستان با توت های تازه خیلی عالی می شود.
 4. آب و گندم را بجوشانید.
 5. هنگامی که جوشید، حرارت را کم کرده و با در بسته در دمای نزدیک به جوش برای 40 تا 60 دقیقه بپزید تا گندم گرد شده و تقریباً شکاف بردارد.اب کش نمایید.
 6. خامه و عسل را با هم بزنید.
 7. روی گندم ها را خامه، میوه های فصل و مغز بریزید.
 8. ترجمه شده از سايت :superhealthykids.com

اولین نظر را ثبت کنید!

(5/5)
ایمیل شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.تمام حقوق برای نوشیدنی دات آی آر محفوظ است Copyright @ 2014-2019

این وب سایت در پایگاه ستاد ساماندهی ثبت گردیده است sitemap

logo-samandehi

استفاده از مطالب,عكس و ايده ها در دیگر سایت‌ها و رسانه‌های الکترونیکی تنها با ذکر نام نوشیدنی - Nooshidani.ir و درج لینک فعال به مطلب مبدا مجاز است درغير اين صورت طبق ماده 12 قانون جرايم رايانه اي پيگيري قانوني خواهد شد