لقمه های موز خیالی

گروه: 
فصل: 
توسط

به دلایلی بعد از اینکه از دویدن برمیگردم واقعا دوست دارم کره بادام زمینی بخورم.پس وقتی به خانه برمی گردم خودم کره بادام زمینی یا موز با کره درست می کنم. و حتی گاهی وقتی برای دو هم نرفتم دلم می خواد کره بادام زمینی با توست و موز بخورم.این مواد دارای پروتئین، چربی سالم، و خیلی مواد دیگر هستند.وای کره بادام زمینی روی یک نان توست وقتی شل و شیره مانند باشه یک چیز دیگه است.یا یک موز کاملا رسیده که روش کره بادام زمینی مالیده شده.این یکی از آن ترکیباتیست که واقعا عالیه و بدون آن نمی توان سر کرد.مثل تمشک روی ماست در انبه قرمز یا یک سوپ پیاز خیلی خیلی خوشمزه.وای خیلی گرسنم شد.من احساس می کنم کره بادام زمینی یک ماده مصرفی اساسی برای بچه هاست مگر اینکه به آن حساسیت داشته باشند.بجه های من دوست دارند اما نه خیلی.جدای از ناهار می تواند یک غذای مختصری باشد تا ناهار آماده شود.فکر می کنم امروز بهتره با کره بادام زمینی و موز خلاقیت به خرج دهیم.اولین چیزی که باید به یاد داشته باشید این است که وقتی چیزی خیالی و تخیلی است به این معنا نیست که مدت زمان زیادی می گیرد یا مواد تخیلی زیادی نیاز دارد.این موزها این نکته را ثابت خواهند کرد.

خیلی آسان
ارزان

لقمه های موز خیالی
زمان تهیه کردن
زمان انتظار 5دقیقه

مواد لازم

برای 2 نفر

  • 1 عدد موز
  • به مقدار لازم كره بادام زميني
  • به مقدار لازم كانولا

طرز تهیه

  1. ابتدا موزها را پوست کنده و به 3 یا 4 قسمت ببرید.
  2. با ابزار و چاقوی مخصوص داخل موز را در بیاورید و خالی کنید.
  3.  موزها را با کره بادام زمینی پر کنید. من آن را در یک قیف ریختم.
  4. می توانید حتی آن را در یک کیسه بسته بریزید و گوشه آن را سوراخ کنید و مواد را با کمی فشار در داخل موزها بریزید.
  5.  در آخرین مرحله، من انتهای موزها را در ماست فرو کردم و سپس در رویه های ترد غلتاندم.
  6. روکش ترد ما از مغزهای انگور و گرانولا تشکیل شده بود.می توانید از چیپس شکلات، نان خشک کوبیده، جوانه گندم، دانه های کیانتی هم استفاده کنید.
  7. ترجمه شده از سايت superhealthykids.com

اولین نظر را ثبت کنید!

(5/5)
ایمیل شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.تمام حقوق برای نوشیدنی دات آی آر محفوظ است Copyright @ 2014-2018

این وب سایت در پایگاه ستاد ساماندهی ثبت گردیده است sitemap

آشپزها - قهوه - سیروپ - اسپرسو ساز

 logo-samandehi

استفاده از مطالب,عكس و ايده ها در دیگر سایت‌ها و رسانه‌های الکترونیکی تنها با ذکر نام نوشیدنی - Nooshidani.ir و درج لینک فعال به مطلب مبدا مجاز است درغير اين صورت طبق ماده 12 قانون جرايم رايانه اي پيگيري قانوني خواهد شد