خرماها! دسر لذیذ و لذت بخش

فصل: 
توسط

ایجاد این پست زمان زیادتر از آنچه فکر می کردم صرف کرد.می دانستم که می خواهم مقداری رولت فیگ نیوتن با خرمای تازه درست کنم، ولی هر دستور رولتی که داشتم کره زیادی داشت.من امروز ایمیلی از دوستم دریافت کردم که درست کردن کره از شیره نارگیل را یاد داده بود.پس این همان چیزیست که دوست دارم امتحانش کنم.در اینده شاید بتوانم رولت با کره خانگی درست کنم.

پس ناامید شدم و در نهایت تصمیم گرفتم نیوتن خرمایی را با خمیر شیرینی پزی پف درست کنم.

پس این چیزیست که ما درست کردیم:

مواد پر کننده:

خیلی آسان
ارزان

خرماها! دسر لذیذ و لذت بخش
زمان تهیه کردن
زمان پخت
زمان انتظار 25دقیقه

مواد لازم

برای 3 نفر

ادویه ها

  • 1/4 قاشق چای خوری دارچین

  • 1 فنجان خرمای خرد شده
  • 1/2 فنجان آب پرتقال

طرز تهیه

  1. آب پرتقال را در یک قابلمه ریخته و تا نزدیک دمای جوش حرارت دهید.زمانی که آب پرتقال گرم شد، خرماهای خرد شده و دارچین را اضافه نمایید، زمانی که آب پرتقال کاملاً جذب شد، از روی حرارت برداشته و خرماها را در آسیاب بصورت پوره درآورید.من سپس یک قاشق دیگر آب پرتقال اضافه کردم تا راحت تر بصورت پوره درآید.
  2. خرماهای پوره شده رابرداشته و بین خمیرهای شیرینی رولت شده یا خمیر پف  پخش نمایید.بصورت رولت درآورده و خمیرهای رولت شده را بریده و روی سینی فر قرار دهید.برای مدت 15دقیقه تا 400 درجه بپزید یا تا زمانی که خمیرها شروع به قهوه ای شدن کنند.
  3. این یک شیرینی عالیست اگر شما والدینی هستید که غذاهای مختصر قبل از مدرسه به بچه ها می دهید.اگر این هفته حرف "دال" است، و شما مادری هستید که عصرانه درست می کنید، شما نباید دونات بخرید.قول می دهم بچه ها دوست  داشته باشند.
  4. ترجمه شده از سايت :superhealthykids.com

ارزش غذایی

(رژیمی, گیاهی, بدون گلوتن, بدون لاکتوز)
Per Serving

اولین نظر را ثبت کنید!

(5/5)
ایمیل شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.


تمام حقوق برای نوشیدنی دات آی آر محفوظ است Copyright @ 2014-2020

این وب سایت در پایگاه ستاد ساماندهی ثبت گردیده است sitemap

پیوندها: استخدام و کاریابی