آشپزی ملوکولی رژ لب خوراکی

گروه: 
فصل: 
توسط
Featured Chef molecularrecipes-com

رژلب های خوراکی سرگرم کننده و تهیه آن ها آسان است. رژ لب خوراکی تمشک که برای اولین بار توسط سرآشپز جوردی کروز در رستوران دو ستاره میشلین ABaC او معرفی شد، به عنوان بخشی از چهار مزه لذیذ آن رستوران سرو می شود. یک روش سرگرم کننده عالی برای پایان دادن به غذا.
شما خوش شانسید! ما در فروشگاهمان همان قالب های رژ لب و نوار لغزان شفافی که آشپز کروز برای رستورانش ساخته را داریم (کیت قالب رژلب را بخواهید). شما نه تنها با پوره های میوه ای ، بلکه همچنین با ژلاتین، آگار آگار، شکلات، سربت و کره کاکائو هم می توانید رژلب های خوراکی بسازید.

مشکل
تقریبا گران

آشپزی ملوکولی رژ لب خوراکی
زمان تهیه کردن
زمان پخت
زمان انتظار 2ساعت

مواد لازم

برای 4 نفر

رژ لب خوراکی - تمشک

  • 250 گرم پوره تمشک (8.8 اونس)
  • 95 گرم آب (3.4 اونس)
  • 1/4 فنجان شکر
  • 15 میلی لیتر آب لیمو (1 قاشق غذاخوری)

طرز تهیه

  1. تمام مواد اولیه را کاملا مخلوط کنید. مخلوط را از یک صافی ریز بگذرانید تا تمام دانه های تمشک را جدا کنید و آن را صاف کنید. 
    مواد صاف شده را در قالب رژلب بریزید.
  2. قالب را در طول شب در فریزر قرار دهید. ممکن است مخلوطتان کمی به قالب بچسبد اما نگران نباشید، این برای این نوع قالب ها عادی است.
  3. قالب را باز کنید و رژلب های منجمد را بردارید و آن ها را در ظرف های مخصوص رژلب بگذاریدرژلب های آماده شده را فورا سرو کنید یا آن ها را در فریزر نگه دارید. 

یاداشت دستور تهیه

نکته 1: برای جدا کردن رژلب های آماده شده از قالب، دستکش های لاستیکی به دست کنید تا گرمای شما باعث ذوب شدن آن ها نشود. فشار دادن رژلب از پایین به خروج راحت تر آن از قسمت بالای قالب کمک می کند.

نکته 2: در اطراف رژلب ها ممکن است علامت هایی از قالب مشاهده کنید. برای از بین بردن آن ها و صاف کردن رژلب ها، با انگشتتان از بالا به پایین بکشید و آن را در قالب سرو رژلب قرار دهید.

ارزش غذایی

Per Serving
  • کیلوکالری: 195 کیلو کالری

اولین نظر را ثبت کنید!

(5/5)
ایمیل شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.


تمام حقوق برای نوشیدنی دات آی آر محفوظ است Copyright @ 2014-2020

این وب سایت در پایگاه ستاد ساماندهی ثبت گردیده است sitemap

پیوندها: استخدام و کاریابی