بستنی گرمسیری

فصل: 
توسط

بستنی گرمسیری:ساده، سالم و لذیذ

به یاد می آورید چه موقع بیل کازبوی گفت شما می توانید برای صبحانه کیک شکلاتی بخورید چون تخم مرغ و شیر داشته است؟خوب، اگر این استاندارد است، بستنی برای صبحانه عالیست.دو مواد:شیر و میوه.

اریکا، دختر 10 ساله من فکر می کرد، او این را اختراع نموده است و اصرار داشت آن را پست کنم.او و دوستش  در کمتر از 10 دقیقه آن را هفته گذشته درست کردند..

پس، این آن چیزیست که آنها انجام می دهند:

خیلی آسان
تقریبا ارزان

بستنی گرمسیری
زمان تهیه کردن
زمان انتظار 10دقیقه

مواد لازم

برای 3 نفر

  • 4 فنجان انبه
  • 4 فنجان آناناس
  • 4 فنجان کیوی
  • 4 فنجان پاپایا
  • 4 فنجان توت فرنگی
  • 2 فنجان شیر کم چرب

طرز تهیه

  1. میوه و شیر را در یک مخلوط کن بریزیدو مخلوط کنید تا میوه یکدست شود.آنها با یک پیمانه شیر شروع کردند و کم کم اضافه نمودند تا مخلوط کن شروع به کار کند.می دانید اگر مایع به اندازه کافی نباشد، مخلوط کن کار نمی کند.بسته به اینکه چقدر مخلوط کن شما خوب است،شما باید شیر بیشتری اضافه کنید تا شروع به حرکت کند.اما زیاد اضافه نکنید بستنی تان را به فالوده تبدیل می کنید.
  2. 5 دلیلی که چرا من این بستنی را دوست دارم:هیچ شکری اضافه نشده!همانطور که می دانید، ما از شکر زیاد استفاده نمی کنیم.پس، این بستنی کاملاً با روش خوردن ما مطابقت می کند.بشقاب جدید من شامل یک رژیم می شود.این تعریف کاملی برای پیروی از هر غذای سالم و متعادل است.
  3. درست کردنش ساده است.یعنی دختر 10 ساله من آن را درست کرد.بسیار لذیذ است.10 تا از 10 بچه موافقت نمودند.سه چهارم پیمانه از این مخلوط یخ زده میوه ای 130% از نیاز روزانه شما برای ویتامین C را دارد.پس، برای هیجان تابستان آخر، کمی بستنی درست کنید.

ارزش غذایی

(رژیمی, گیاهی, بدون گلوتن)
Per Serving

نظر

5
جمعه, 29 فروردين 1393
سلام. سایت جالبی داری. خیلی حوصله میخواد این کارا. قشنگه - تکاور

ثبت نظر

(5/5)
ایمیل شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.


تمام حقوق برای نوشیدنی دات آی آر محفوظ است Copyright @ 2014-2020

این وب سایت در پایگاه ستاد ساماندهی ثبت گردیده است sitemap

پیوندها: استخدام و کاریابی