و اما می رسیم به یکی از پنیر های کشور آمریکا که ساخته شده از چربی شیر و مواد جامد و سایز چربی هاست.حتی داخل این پنیر پروتیین آب پنیر و مخمر وجود دارد.

پنیر آمریکاییخوب اگر از نظر تاریخی بخواهیم نگاهی به گذشته آمریکا کنیم میبینید که تاریخچه ی آن عمر طولانی ای ندارد که پنیری در این کشور ابداع شده باشد.پس "پنیر آمریکایی"پنیر نیست؟ از نظر قانونی خیر این پنیر, پنیری با طعمی بین نوع "چدار" و "کالبی" می باشد و بیشتر روی برچسب های بسته بندی این پنیر نام برش آمریکایی برده شده است به همین دلیل که این پنیر ابداع شده نیست.

مواد افزودنی به این پنیر از قانون خاصی تبعیت نمی کند و بسته به مواد افزوده شده به این پنیر نوع بافت و طعم آن متغیر می باشد و رنگ آن ممکن است از نارنجی , زرد یا حتی به رنگ سفید باشد.همچنین این پنیر به سه صورت قطعه های بزرگ یا قطعه های کوچک و یا ورقه ای که در قدیم تنها به صورت قطعه های بزرگ به فروش می رسیده است.

این پنیر نیز مانند عموم دیگر پنیر ها از شیر گاو تولید می شود و تقریبا بافتی نرم و کرمی دارد که بسیار پرچرب بوده اما همچنان در آمریکا این پنیر بر روی غذا ها ذوب می شود و طرفداران بسیاری دارد.

مشخصات :

ساخته شده از شیر گاو
کشور مبدا: ایالات متحده
نوع: نیمه نرم
بافت: خامه و صاف
پوست: نرم و کم
رنگ: زرد

دسته: پنیر   منتشر شده در دوشنبه, 15 مهر 1392 22:46  نوشته شده توسط Armin   بازدید: 6278 Tags: چاپ

تمام حقوق برای نوشیدنی دات آی آر محفوظ است Copyright @ 2014-2018

این وب سایت در پایگاه ستاد ساماندهی ثبت گردیده است sitemap

آشپزها - قهوه - سیروپ - اسپرسو ساز

logo-samandehi

استفاده از مطالب,عكس و ايده ها در دیگر سایت‌ها و رسانه‌های الکترونیکی تنها با ذکر نام نوشیدنی - Nooshidani.ir و درج لینک فعال به مطلب مبدا مجاز است درغير اين صورت طبق ماده 12 قانون جرايم رايانه اي پيگيري قانوني خواهد شد