دمنوش موز و دارچین

دمنوش موز و دارچین

تاثیر باورنکردنی دمنوش موز و دارچین بر بیخوابی
اگر بی خوابی های شبانه سراغتان می آید،در رختخوابتان از اینطرف به آن طرف می چرخید و از داشتن یک خواب راحت محرومید، این دستورالعمل شگفت انگیز را که به شکل قابل توجهی می تواند چرخه خواب شما را بهبود بخشد، از دست ندهید.

دمنوش موز ودارچین یک درمان مناسب برای بی خوابی شماست. این دمنوش جادویی همچون یک دارو عمل می کند و آرامبخش است و از همه مهمتر اینکه عوارض جانبی و تبعات نامطلوب داروهای شیمیایی را به دنبال ندارد.

داروهای ضد درد،آنتی هیستامین ها، داروهای ضد فشار خون و داروهای قلبی که باعث خواب آلودگی می شوند، اغلب داروهای پر خطری هستند.

بنابراین داروی طبیعی را که امروز به شما آموزش می دهیم از دست ندهید. همه کاری که شما باید انجام دهید این است که موزها را ساعتی قبل از خواب بجوشانید. موز و به خصوص پوست آن سرشار از پتاسیم و منیزیم است ومواد معدنی مورد نیاز بدن شما را تأمین می کند.

پتاسیم و منیزیم باعث آرامش ماهیچه ها و عضلات بدن می شوند. موزهایی که برای تهیه این دمنوش استفاده می کنید باید صد در صد ارگانیک و طبیعی باشند؛ بدین معنا که از کاشت تا برداشت آن از کود شیمیایی و آفت کش ها استفاده نشده باشد

طرزتهیه 1عدد موز حلقه شده کوچک 1/2 قاشق چایخوری دارچین و ابجوش دریک کافی پرس ریخته وبعد از 5 دقیقه در یک فنجان نوش جان نمایید

دسته: نوشیدنی   منتشر شده در جمعه, 26 خرداد 1396 13:26  نوشته شده توسط Armin   بازدید: 6859 Tags: چاپ