falodehae_sabz_ba_abeporteghal

جای هیچ گونه تردیدی نیست که فالوده های سبز برای بچه ها عالی هستند، بخصوص وقتی آنها خیلی بد غذا هستند.این یک راه خوب برای مصرف میوه ها و سبزیجات است بدون اینکه به آنها رشوه بدهید.تقریبا هر والدینی که من می شناسم که بچهء بدغذایی دارد،می تواند با اضافه کردن اسفناج به فالوده صبحانه به سر ببردو بچه ها آن را خواهند نوشید.ولی اسفناج تنها مواد مغذی سالم در یک فالوده نیست.ما دوست داریم انواع میوه شامل آب پرتقال را اضافه کنیم.شیرینی آب پرتقال برای اینکه به نوشیدنی ما مزه لذیذی بدهد، بدون نیاز به اضافه کردن یک شیرین کننده مانند شکر یا حتی عسل.به همین دلیل است که ما همیشه زمانی که فالوده درست می کنیم، آب پرتقال خالص استفاده می کنیم.

من مزیت کار با تروپیکانا را تقریبا مادامی که کار وبلاگ نویسی می کردم داشتم و خیلی دوست داشتم.چیزی که در مورد تروپیکانا ممکن است ندانید این است که آب پرتقال خالص مرغوب به این شکل است:

تمام پرتقال ها برای آبشان در فلوریدا پرورش داده می شوند.

تروپیکانا 11.6 میلیوم پرتقال از فلوریدا هرسال می خرد.

پرورش دهندگان در فلوریدا میوه های رسیده را با بریدن پرتقال ها و نوشیدن آب آن چک می کنند.

دستور تهیه فالوده ما به این شکل است:

آب پرتقال خالص و ممتاز تروپیکانا يا اب پرتغال طبيعي:1پیمانه

یخ:6 تا 7 مکعب

برگهای کوچک اسفناج:1پیمانه

خامه وانیلی:یک دوم پیمانه

موز:یک دوم پیمانه

سپس خوب هم بزنید تا یکدست شود.

مهم نیست چه فصلی باشد،ما همیشه می توانیم آب پرتقال داشته باشیم.(آب وهوای مختلف، خاک، و انواع پرتقال ها در فلوریدا در کل سال اجازه رشد پرتقال را می دهد).برای تنوع، ما میوه های دیگر را بسته به چه میوهء فصلی هست اضافه می کنیم.همین الان ما توت فرنگی اضافه می کنیم.ولی ما دوست داریم هلو، و سیب را نیز در پاییز اضافه کنیم.

به علاوه،ببینید من چه چیزی پیدا کردم:نی فالوده!

پرورش دهندگان پرتقال در فلوریدا،جالب ترین کار را دارند.ما یک درخت لیمو و پرتقال داریم که دارند بزرگ می شوند.ولی هیچ وقت یک باغ پرتقال ندیده ام.دلم می خواست به فلوریدا بروم و پرورش دهندگان پرتقال را ببینم.(همین الان تروپیکانا یک سفر 3 روزه می رود تا از باغهای پرتقال فلوریدا دیدن کند).به هر حال، پل فابری یک کشاورز پرتقال در فلوریداست.او 3500 جریب زمین با مقداری درخت پرتقال دارد که بیش از 50 سالشان است.او دو تا دخترش را در همین زمین پرتقال بزرگ کرده و می گوید:

وقتی بچه های من کوچک بودند، آنها فکر کردند پرتقالها را بچینند، پس کامیون اسبای بازیشان را آوردند و تقریباً هزاران پرتقال با سایز توپ گلف را چیدند.

چه زندگی ای! می توانید تصور کنید که در یک همچین باغی بزرگ می شوید؟ تروپیکانا به این افتخار می کند که آب پرتقال های ممتازش از باغ های فلوریدا بدست می آید.

فالوده های سبز شما چطوری هستند؟ می خواهم تمام ترکیبات آنها را بدانم.چه چیز دیگری اضافه می کنید تا مطمئن شوید بچه هایتان آن موادی را که نیاز دارند دریافت می کنند؟ما واقعاً ایده های بیشتری در مورد فالوده می خواهیم.

ترجمه شده از سايت :superhealthykids.com

 

دسته: نوشیدنی   منتشر شده در جمعه, 05 ارديبهشت 1393 08:54  نوشته شده توسط Armin   بازدید: 10280 Tags: چاپ