اسفند 24

 

abe_gilass

كتي کوچک من درست کردن این نوشیدنی را دوست داشت.ولی بگذارید اول یک پیش زمینه بدهم.از زمانی که برای ماراتن آینده در حال تمرین هستم،کمی مشکل درد زانو دارم.واضح است که تورم به دلیل استفاده بیش از حد رخ داده.پس، من آنلاین شدم تا به دنبال درمان بگردم، چون من می خواهم به دویدن ادامه بدهم.چیزی که در چندین مقاله به آن دست یافتم این بود که، اب گیلاس ترش می تواند درد ناشی از تورم در طول ورزش را کاهش دهد.می توانید این مقاله جالب را چک کنید:

چکیده:

دو در مسافت زیاد باعث می شود آسیب ماهیچه ها موجب تورم شود.ورزشکاران استقامتی در طول مسابقه از داروهای ضد التهاب استروئیدی استفاده می کنند تا از درد جلوگیری کرده یا آن را کاهش دهند که این با خود نتایج مضر به بار می آورد.گیلاس های ترش، به علت مقدار زیاد آنتی اکسیدان و ویژگیهای ضد تورم، ممکن است  اثر حفاظتی برای کاهش آسیب ماهیچه ای و درد در طول تمرینات سخت، داشته باشند. هدف از این پژوهش بررسی اثر آب گیلاس ترش در مقایسه با یک نوشیدنی شبه دارويی گیلاس برای درد در میان دونده های مسافت های طولانی دو امدادی است.

عالیه!فکر میکنم باید برای خرید گیلاس بیرون بروم.ارزانترین روش، خرید عصاره گیلاس از مغازه است.عصاره خالص گیلاس، که هیچ چیز دیگر به آن اضافه نشده باشد.این عصاره به خودی خود کمی چسبنده است اما مقداری آب افزوده تا خوشمزه شود.

پس من ابتدا چند تا مکعب یخی گیلاس درست می کنم.

بعد مقداری گیلاس یخ زده  از زمانی که فصل گیلاس ها بوده  و مقداری توت یخ زده می آورم.

سپس مقداری آب گازدار ریخته و همه را با هم مخلوط می نماییم.

بچه های من به این می گویند سودای(لیموناد) گیلاس، ولی پر واضح است که بسیار سالمتر از هر چیزی با شیرین کننده های مصنوعی یا شربت ذرت با فروکتوز(قند) بالاست.

ترجمه شده از سايت :superhealthykids.com

دسته: نوشیدنی   منتشر شده در شنبه, 24 اسفند 1392 08:45  نوشته شده توسط Armin   بازدید: 6162 Tags: چاپ

تمام حقوق برای نوشیدنی دات آی آر محفوظ است Copyright @ 2014-2018

این وب سایت در پایگاه ستاد ساماندهی ثبت گردیده است sitemap

آشپزها - قهوه - سیروپ - اسپرسو ساز

logo-samandehi

استفاده از مطالب,عكس و ايده ها در دیگر سایت‌ها و رسانه‌های الکترونیکی تنها با ذکر نام نوشیدنی - Nooshidani.ir و درج لینک فعال به مطلب مبدا مجاز است درغير اين صورت طبق ماده 12 قانون جرايم رايانه اي پيگيري قانوني خواهد شد