اسفند 23

 

talebi/sose_talebi

طاقت بیاورید چون  من سعی می کنم خلاقیت داشته باشم.برای من خیلی ساده خواهد بود که بگویم "کمی طالبی را به شکل گل ببرید، در انتهای یک ساقه بگذارید و بچه هایتان حریصانه آن را خواهند خورد".این کار را انجام داده ام و تجربه اش را داشته ام، بچه ها حریصانه آن را خوردند.

من در یخچال یک طالبی دارم.خواستم برای اولین بار در معرض نمایش بگذارم.کرهء طالبی، اگر می خواهید می توانید در سایت ببینید.

من مخلوط طالبی رو روی اجاق گذاشتم تا وقتی دارم نان زوکینی(کدو) درست می کنم، به دمای جوش برسد.ما الان توی کدوها غرق شدیم.وقتی به سس سیب رسیدم به عنوان مواد لازم،تصمیم گرفتم یک دوم پیمانه طالبی پوره شده بریزم و جایگزین سس سیب کنم.نتیجه خوب از آب در آمد.

کره طالبی زیاد برای انتشار جالب نبود.مثل قرار دادن سس سیب روی یک تکه نان بود.یک مقدار با طعم میوه و شل تر.به هر حال بیشتر شبیه سس سیب بود، نام آن را به سس طالبی تغییر دادیم.

خوردن رنگین کمان، زرد و نارنجی:طالبی، هویج، سیب زمینی شیرین، زردآلو، پرتقال،گرپ فروت، گلابی،آناناس.این غذاهای زرد و نارنجی مشهور به داشتن بتا کاروتین و فلاون زیستی، فیبر و ویتامینA  بالایی هستند.فوائد آن این است که ایمنی را بالا برده، خطر حمله قلبی را کاهش داده و باعث محکم شدن استخوان ها و دندان ها می شوند و پوست بهتری خواهید داشت.

پس با طالبی در درون نان زوکینی، علاوه بر کنار آن،می توان گفت امروز مقداری ویتامین  A  داریم.

چیزی که امروز به فرزندانتان می دهید زرد است یا نارنجی؟

ترجمه شده از سايت :superhealthykids.com

دسته: میوه   منتشر شده در جمعه, 23 اسفند 1392 09:17  نوشته شده توسط Armin   بازدید: 5102 Tags: چاپ