nahange_hendevane

من دیشب از خواهرم پرسیدم که آیا به یاد می آورد وقتی بچه بودیم، پدرم این نهنگ هندوانه ای را برایمان درست می کرد.او جواب داد که چطور تمام خاطرات میوه ها را از کودکی دور ریخته، چون میوه دوست ندارد.ما با هم خیلی تفاوت داریم...

خوب...من به یاد می آورم.پدرم عادت داشت داخل هندوانه را می تراشید تا شبیه یک نهنگ شود واین تبدیل می شد به یک سبد برای میوه هایمان.گرچه من خلاقیتی ندارم، اما این طرح، بسیار آسانتر از آن چیزی بود که من فکر می کردم.

تنها کاری که من کردم این بود که با مداد انتهای هندوانه شکل یک دم را کشیدم.سپس سر را کشیدم.

بعد شروع کردم و با چاقواز روی خطوط طرحم، هندوانه را بریدم.

سپس با یک قاشق مخصوص داخل هندوانه را خالی کردم.

هر یک از شما که بیشتر تمایل به طراحی و خلاقیت دارید، من مطمئنم که خیلی این کار را بهتر از من انجام خواهید داد.من توی تصاویر گوگل، نهنگ هندوانه ای را سرچ کردم و تنها چند تا عکس پیدا کردم.یک چیز اضافی دیگر که این را شبیه نهنگ کرده اضافه نمودن یک ساقه کرفس به سر نهنگ است.خیلی بامزه میشه.من حتی ساقه هم دارم.ای کاش قبل از اینکه بدنه نهنگ را پر کنم این تصویر را دیده بودم.

آیا تابستان با خوردن هندوانه عالی نیست؟ اگر شما هنوز وبلاگ هندوانه را ندیدی باید ببینید.شگفت انگیزه!اما آنها هنوز نهنگ هندوانه ای ندارند.

چرا ما هندوانه را دوست داریم:

منبع خوبی از لیکوپن، ویتامین c ،پتاسیم، ویتامین A می باشد.

منبع خوبی از آب می باشد(بچه ها باید بدنشان آبرسانی شود و 29% هندوانه آب است)

انرژی بالایی داشته و کالری و چربی کمی دارد

یک عصرانه عالی و خوب است

ترجمه شده از سايت :superhealthykids.com

دسته: میوه   منتشر شده در جمعه, 23 اسفند 1392 09:36  نوشته شده توسط Armin   بازدید: 4775 Tags: چاپ

تمام حقوق برای نوشیدنی دات آی آر محفوظ است Copyright @ 2014-2019

این وب سایت در پایگاه ستاد ساماندهی ثبت گردیده است sitemap

logo-samandehi

استفاده از مطالب,عكس و ايده ها در دیگر سایت‌ها و رسانه‌های الکترونیکی تنها با ذکر نام نوشیدنی - Nooshidani.ir و درج لینک فعال به مطلب مبدا مجاز است درغير اين صورت طبق ماده 12 قانون جرايم رايانه اي پيگيري قانوني خواهد شد