limo_limotorsh

میزبان مقدار زیادی چاشنی میوه درست کرده بود، بنابراین مقداری به من داد تا به خانه ببرم.آنقدر خوشمزه بود که من دلم میخواست به جای اینکه میوه را در آن فرو کنم، همشو خالی بخورم.اما بعد از اینکه از او پرسیدم چی در آن استفاده کرده، دلم می خواست دوبرابر بخورم.به هر حال، می دانید چه اتفاقی افتاد؟ ما میوه بیشتری از زمان عادی می خوردیم، کیه که دلش نخواد میوه با چاشنی و سس بخورد؟

تصمیم گرفتم چاشنی ای درست کنم و به بچه ها بدهم.مواد بکار رفته در این سس طبیعی بوده و سالمند.بهترین قسمت در مورد این چاشنی این هست که فوق العاده تازه است.شما بعد از خوردن آن احساس سنگینی نمی کنید و بر ای عصرانه ای که با خود ببرید عالی است.

چاشنی فقط 3 مواد دارد.اولین چیز ترکیب یک چهارم پیمانه آب لیمو با یک چهارم پیمانه عسل است.در یک ماهیتابه بریزید و به جوش بیاورید.برای چند دقیقه در دمای جوش نگه دارید تا طعم دهنده ها و کمی غلیط شود.از روی حرارت برداشته و بگذارید به دمای اتاق برسد.

ترکیب بعدی یک پیمانه خامه  ساده است.(اگر برای بچه ها ترش باشد، می توانید خامه ساده وانیلی استفاده کنید)با هم مخلوط کنید تا یکدست و کرمدار شود.سپس با میوه مورد علاقه تان سرو کنید.به همین سادگی.

ترجمه شده از سايت :superhealthykids.com

دسته: میوه   منتشر شده در جمعه, 22 فروردين 1393 10:33  نوشته شده توسط Armin   بازدید: 5603 Tags: چاپ