kolizardalo_ba_shokolat.jpg 

یک سال پیش من یک درخت زردآلو پیدا کردم.ما قبلش یک درخت گلابی کاشتیم که خوب نشد، پس من خواستم دوباره امتحان کنم.زردآلو فقط یک سال بعد واقعا بار داد.این درخت زردآلوی ما تو حیاط پشت خونه است ، می بینید که زردآلوها نزدیک رسیدنشان است.

برای خوراکی ما امروز، من مقداری شکلات نیمه شیرین را آب کردم.و زردآلوهای خشک را در شکلات فرو کردم . رویش یک بادام گذاشتم.زردآلوی آغشته به شکلات را روی یک کاغذ روغنی گذاشتم و برای 10 دقیقه در فریزر قرار دادم.می توان روی آن یک مقدار نارگیل برای طعمش بریزید.

زردآلو در رژیم خانواده گی خیلی عالی هستند.آنها شامل مواد زيرند:

فیبر زیاد( 1 گرم در هر زردآلو)

حاوی 900 میکروگرم ویتامین A

حاوی 5/3 میلی گرم ویتامین C

منبع غنی پتاسیم

کاملا خام بوده و نیاز به آماده سازی ندارند

زردآلوهای تازه را به دو قسمت تقسیم کردم و هسته آنها را درآوردم.به جای هسته آن یک بادام قرار دادم.سپس، شکلات آب شده را روی زردآلوها ریختم.روی کاغذ روغنی گذاشتم و بر ای مدت 10 دقیقه در فریزر گذاشتم.

این تی جی در حال مزه کردن زردآلوهای بادامی پوشیده از شکلاته،وقتی دارد پافشاری می کند که بادام بایدهسته زردآلو باشد.او باور نمی کند که می تواند همه زردآلو را بخورد.

ترجمه از سايت :superhealthykids.com

دسته: میوه   منتشر شده در پنج شنبه, 01 اسفند 1392 23:45  نوشته شده توسط Armin   بازدید: 2460 Tags: چاپ

تمام حقوق برای نوشیدنی دات آی آر محفوظ است Copyright @ 2014-2019

این وب سایت در پایگاه ستاد ساماندهی ثبت گردیده است sitemap

logo-samandehi

استفاده از مطالب,عكس و ايده ها در دیگر سایت‌ها و رسانه‌های الکترونیکی تنها با ذکر نام نوشیدنی - Nooshidani.ir و درج لینک فعال به مطلب مبدا مجاز است درغير اين صورت طبق ماده 12 قانون جرايم رايانه اي پيگيري قانوني خواهد شد