\falode_papayaa

من کاملا مطمئنم برای کسی که در یک آب وهوای سردزمستانی زندگی می کند لازم است برای تعطیلات به یک مکان گرمسیری برود.ما هفته قبل در میامی بودیم و در خانه دمای هوا 9 درجه فارنهایت بود. وای چه صحنه ای بود:

ما نزدیک یک مغازه محلی میوه فروشی ایستادیم و مقداری انبه و پاپایا خریدیم.برادرم عاشق میوه های گرمسیری است و می گفت که یک فالوده پاپایا بهترین چیز در زمین است.ما روی صندلی نشستیم و میوه تازه را بریدیم و این فالوده را درست کردیم.پاپایا ها  پر از مواد مغذی هستند.آنها سرشار از ویتامین C،A و E هستند که همه آنتی اکسیدان می باشند.آنها منبع غنی ای از پتاسیم و فیبر می باشند.

ما از یک پاپایا، یک دوم موز،یخ،و شیرسویا استفاده کردیم.ساده، کرمدار و لذیذ.طعم پاپایا متفاوت تر از بیشتر میوه هاییست که تا به حال امتحان کرده ام.تقریباً ترکیبی از هلو، و طالبی با کمی تفاوت است.یک پاپایای رسیده یکدست و شیرین است.

این ساده ترین فالوده ای است که تابحال درست نموده اید.برای درست کردن پاپایا، از وسط آن را بریده و دانه های سیاه را با قاشق مانند طالبی درآورید.

سپس پوست آن را با یک چاقو بگیرید و به صورت درشت درشت ببرید.ما فقط یک دوم موز استفاده کردیم.

با مقداری یخ در مخلوط کن قرار دهید.ما از شیر سویا استفاده نمودیم زیرا خانواده من به لاکتوز حساسیت دارند ولی شما می توانید از شیر برنج ، شیر بادام یا فقط شیر معمولی استفاده کنید.

در لیوان ریخته و دراز بکشید و حس کنید در ساحل هستید.

ترجمه شده از سايت :superhealthykids.com

دسته: میوه   منتشر شده در پنج شنبه, 21 فروردين 1393 09:45  نوشته شده توسط Armin   بازدید: 7133 Tags: چاپ