donuthae_vaghee_holo

این اتفاقی رخ داده یا دوناتها بازگشتی پرآوازه داشته اند؟ در تعطیلات اخیرمان در کالیفرنیا، ما مغازه های دونات فروشی را هر جا می دیدیم.در اوتا به این شکلی که اینجا دیدم مرسوم نیست، ولی اخیراً احساس می کنم اینجا بیشتر شده است.با صداقت می توانم بگویم، دوناتها غذاهایی هستند که من هیچ وقت برای بچه ها درست نکردم.رولتهای دارچینی را بله اما دونات خیر...شما را زود بیمار می کنند، بعد از اینکه یکی می خورید احساس بدی ندارید؟

بچه های شما بعد از خوردن دونات هلویی ما احساس بیماری نمی کنند،زیرا آنها واقعاً هلو هستند.در آمریکای شمالی فصل فراوانی هلوهاست.ما از این خوشحال تر نمی توانیم باشیم.تا حالا نشده یک بسته هلو بخرم و همان روز اول خورده نشود.واقعاً دوست داریم.برای بچه ها عالی هستند.هلوها دارای خواص زیرند:

افزایش قدرت دید- هلو مانند هویج سرشار از بتاکاروتن بوده که از سلامت چشمها مواظبت می کند.

فیبر-ما دوست داریم بچه های نرمالی داشته باشیم . فیبر راهی برای آن است.

ویتامین c – فقط پرتقالها حاوی ویتامین c نیستند، هلوهانیز سرشار از ویتامین c هستند و به بچه ها کمک می کنند با بیماری های عفونی و انگلها مبارزه کنند.

پس، با اینکه دوناتها مطرح هستند و من هیچ وقت هم دلم نمی خواهد بخرم، دیروز تصمیم گرفتم یک دونات هلوی بامزه به عنوان عصرانه درست کنم.بسیار ساده بود.

خیلی ساده هلوها را حلقه ای  ببرید، هسته در وسط است،مقداری اضافی از مرکز هلو را با ابزار مخصوص درآورید تا یک سوراخ وسط آن پدید آید.به مدت 30 دقیقه

حلقه های هلو را در فریزر بگذارید تا راحت تر بتوانید آنها را در خامه فرو کنید.

دوم،در یک ماهی تابه کاغذ روغنی گذاشته و در خامه بغلطانید.من از دو نوع خامه استفاده کردم، ساده و خامه شکلاتی.وای خدای من!مزه اش مثل بستنی شکلاتی می شود.

سپس مواد روی آن را اضافه کنید. مااز مواد زیر استفاده نمودیم:

گرانولا

مغزها ( گردو بادام ...)

خرده های شکلات

شکر

دارچین

دوباره آنها را در فریزر بگذارید تا یخ بزنند.بعد از حدود 3 ساعت آماده هستند.بعد، من فقط باید حدود 10 دقیقه منتظر بمانم تا جوری شوند که به راحتی بتوان آنها را گاز زد و خورد.

ترجمه شده از سايت :superhealthykids.com

دسته: میوه   منتشر شده در پنج شنبه, 28 فروردين 1393 09:05  نوشته شده توسط Armin   بازدید: 6392 Tags: چاپ