bastani_yakhi_totefaranghi

این هفته ما در حال پیدا کردن غذاهای تفریحی و سالمیم که با حرف يو شروع شوند.از آنجا که پیدا کردن غذا با حرف يو مشکل است،با برنامه جوری تنظیم کردیم که با 4 جولای یعنی دوشنبه آینده مقارن شود.پس،

این بستنی های یخی یک چیز لذیذ و سالم را برای بچه هاس.به هر حال من برای درست کردنشان آنقدر هیجان داشتم که فراموش کردم چوب بستنی ها را در قالب بگذارم.

 

ما رنگ طبیعی توت فرنگی و آلبالو را خیلی دوست داریم.نیازی نیست که آنها را با رنگ مصنوعی یا آب میوه های جعلی درست کرد.حتی نیازی نیست وقتی را صرف پوره کردنشان کنید ما از میوه ها ی درشت استفاده کردیم.

 

بستنی یخی :

 

1.لایهء1:توت فرنگی ها را ریز ریز کنید. یک دوم قاشق غذاخوری توت فرنگی های ریز شده را در ته قالب بستنی بریزید.آب کافی اضافه کنید تا روی توت ها را بپوشاند.آنها را در فریزر بگذارید.

 

2.لایه2:یک دوم قاشق غذاخوری خامه ساده یا وانیلی روی لایه توت فرنگی ها بریزید و در فریزر بگذارید.

 

3.لایه3 و 4:مراحل 1 و2 را تکرار کنید.چوب بستنی ها را فراموش نکنید.

 

4.لایه 5:روی قالب بستنی ها را با البالو بپوشانید.بقیهء قالب را با آب پر کنید تا روی آلبالوها را بپوشاند.آنها را به فریزر برگردانید تا بستنی ها کاملا یخ ببندند.

توت فرنگی باید قسمتی از رژیم غذایی کودکانتان باشند.آیا می دانید که 1 پیمانه توت فرنگی 100 درصدویتامینسيروزانه را تامین می کند!

ترجمه شده از سايت :superhealthykids.com

 

دسته: میوه   منتشر شده در جمعه, 01 فروردين 1393 07:58  نوشته شده توسط Armin   بازدید: 5190 Tags: چاپ

تمام حقوق برای نوشیدنی دات آی آر محفوظ است Copyright @ 2014-2019

این وب سایت در پایگاه ستاد ساماندهی ثبت گردیده است sitemap

logo-samandehi

استفاده از مطالب,عكس و ايده ها در دیگر سایت‌ها و رسانه‌های الکترونیکی تنها با ذکر نام نوشیدنی - Nooshidani.ir و درج لینک فعال به مطلب مبدا مجاز است درغير اين صورت طبق ماده 12 قانون جرايم رايانه اي پيگيري قانوني خواهد شد