angorhae_khameye_yakhzade

اخبار جدید سایت بچه های فوق سالم، این است که ما فرزند فوق العاده سالمی داریم.پسر کوچک و شیرین من جمعه گذشته به دنیا آمد و ما نمی توانیم هیچ چیزی را بیشتر از این دوست داشته باشیم.

زمانی که شما یک نوزاد دارید(یا زمانی که ندارید)، گاهی اوقات نیاز به یک خوردنی سریع و سالم آماده دارید.در طول فصل گرما ، ما انگورهای یخ زده داریم.من انگورها را فریزری نموده ام تا به عنوان یک عصرانه مختصر در مدت زمان طولانی استفاده کنیم.انگورها شیرین، سرد، و بسیار خوشمزه هستند.گاهی اوقات من فقط یک چیزی برای خوردن می خواهم.به نظر می رسد انگور و خامه ترکیب مناسبی باشند.همین طور بسیار سریع و راحت آماده می شوند.

مرحله1: انگورها را فریزری کنید.فقط لازم است آنها را از ساقه جدا کنید، شسته و روی یک سینی قرار دهید.چند ساعت طول می کشد تا انگورها یخ بزنند.

مرحله2: انگورها را در خامه فرو کنید. من می گذاشتم انگورها یخشان آب شود زیرا به این شکل خلال دندان راحت تر در آنها فرو می رود.آنها را در خامه مورد علاقه تان فرو برده و دوباره روی سینی بگذارید.

خامه خیلی سریع روی انگور می بندد و یخ می زند زیرا انگورها سرد هستند.ما رویه های مختلفی استفاده کردیم اما نارگیل در نهایت ، رويه ي مورد علاقه ما بود. در این زمان شما می توانید آنها را در فریزر قرار دهید یا همان موقع مصرف نمایید.اگر خامه را کمی سفت تر دوست دارید، آنها را برای چند دقیقه در فریزر بگذارید.

وقتی از فریزر در بیاورید زیاد طول نمی کشد که خورده می شوند.

دسته: میوه   منتشر شده در جمعه, 02 تیر 1396 21:15  نوشته شده توسط Armin   بازدید: 4604 Tags: چاپ