albalo/albalo_masteyakhi

گرما را با آلبالو برای یک مهمانی شکست دهید.ما یک خانواده دوستدار بستنی هستیم. در واقع بعد از 11 سال که از ازدواجمان می گذرد ما اسکوپ بستنی را امسال خریدیم( می دانید برای زمانی که مهمان می آید خوب است).

به هر حال،در طول سالهای دانشگاه من ماست یخی خیلی دوست داشتم.وقتی در پیشنهادات دیدم که همه چقدر به آلبالو علاقه دارند تصمیم گرفتم کمی ماست یخی وانیلی برای روی آلبالوها بگیرم.جایی خواندم که آلبالو امسال در شمال غرب زیاد است ولی قیمتشان در بعضي شهرها هنوز بالاست.پس ما هنوز آنها را بصورت یخ زده می خریم.بعضی یخ زده ها بهتر از بقیه اند، شیرین ترند.

آلبالوها یک دسر عالی می شوند.رنگ بسیار تیره آن به معنی دارا بودن آنتی اکسیدان بالاست.آنها دارای ویتامین c بالایی هستند و به بهبود سلامتی قلب کمک می کنند.

من همیشه به افراد توصیه کرده ام در خوردن بستنی مواظب باشند. 1 وعده بستنی فقط نصف پیمانه است. وروی برچسب نوشته بود یک دوم پیمانه در ، 300 کالری و 20 گرم چربی دارد.کسانی که کاسه را پر از بستنی می کنند... میتوانم ببینم که در عرض یک لحظه چسبندگی شریان می گیرند.از سوی دیگر ماست یخی هر نصف پیمانه اش 200 کالری و 5/4 گرم چربی داراست.

ترجمه شده از سايت :superhealthykids.com

دسته: میوه   منتشر شده در پنج شنبه, 15 اسفند 1392 09:20  نوشته شده توسط Armin   بازدید: 5268 Tags: چاپ