abnabate_joeidani_miveh_gharmciri1

حس می کنم این زمستان بطور غیرمعمولی آفتابیست. من متوجه شدم که اینقدر که به فکر زمستان با ابرهای خاکستری و تیره هستم به فکر سرما نیستم.وقتی صبح بیدار می شوم و خورشید بیرون آمده،روحم تازه می شود.ولی در این روزهای خاکستری و تاریک، زمانی است که من نیاز به شادی و تفریح دارم.معمولا یک ارتباطی به غذا دارد ولی گاهی اوقات، تفریحاتی ایجاد کنم و نیازم را برطرف کنم.در این روز خاص،من فکر کردم کمی مرکبات کلید روشن تر نمودن روز است.

نکته دیگر، جالب نیست که اسنک های میوه ای، اسنک میوه ای نامیده می شوند؟اگر به مواد لازم نگاهی بیندازید،آنها در واقع فقط شیرینی هستند.حتی اسنک های میوه ای که ادعا می شود سالم ترند، پر از شیره ذرت با فروکتوز بالا هستند.یک روش زیرکانه برای اینکه بچه ها را وادار به دوست داشتن کرده و بزرگترها نیز بپذیرند.بچه 5 ساله من،گاهی اتفاق افتاده که با اسنک های میوه ای وسوسه می شود.او آنهایی را انتخاب می کند که زیباتر هستند.من تصمیم گرفتم که تلاشی بکنم.قطعاً شبیه آنهایی که از مغازه خریده می شوند نیستند اما آنها میوه اند و هیچ شکری به انها اضافه نشده است.

چیز مورد علاقه ما در مورد آبنبات جویدنی میوه ای این است که میوه می باشد.من با میوه های کامل شروع کردم.آنها را در مخلوط کن، مخلوط نموده و به صورت آبنبات جویدنی میوه ای درآوردم.حالا بگویید این روزتان را روشن نمی کند.

اسنک میوه ای خرده شده از مغازه

آبنبات جویدنی سایت بچه های فوق سالم

آب میوه از عصاره(سیب، گلابی)،شیره ذرت،شکر،آرد نشاستهء تغییریافته، حاوی 2%یا کمتر:پکتین، اسید سیتریک،ویتامینc(اسیداسکوربیک)، دکستروز، سیرات سدیم،اسید سیب، روغن معدنی(یک مقدار جزئی چربی اضافه می کند).

سیترات پتاسیم، طعم دهندهء طبیعی و مصنوعی، موم کارنوبا،سازه های سولفیت، رنگ(قرمز40، زرد5 و6، آبی1)،موم زنبور،فاقدگلوتن

آب پرتقال تازهء افشره،توت فرنگی، گلابی، آناناس، ژلاتین بدون بو

اولین مرحله آب گرفتن میوه هایتان است.برای این ابنباتهای جویدنی میوه ای ما از افشره آب پرتقال تازه، توت فرنگی تازه،گلابی رسیده و آناناس کنسرو شده.شما می توانید از هر ترکیب میوه ای که می خواهید استفاده کنید.کلا شما 2 پیمانه آب میوه فقط احتیاج خواهید داشت.ما پرتقالهایمان را آب گرفتیم و بقیه را در مخلوط کن مخلوط نمودیم.اگر آب میوه گیری داری بروید سراغش در غیر اینصورت یک مخلوط کن قوی آورده و میوه ها را خوب مخلوط کنید.

اگر از مخلوط کن استفاده کردید،مخلوط میوه تان را از یک صافی ریز بگذرانید تا هیچ تکه یا دانه یا گوشت میوه ای در آن نماند.

سپس نصف آب میوه را در کاسه بریزید و ژلاتین را اضافه کنید.بگذارید برای یک دقیقه خیس بخورد و سپس خوب هم بزنید تا یک خمیر بدست آید.بچه ها دوست دارند آن را وقتی خیس می خورد تماشا کنند، یک مخلوط شبیه مغز حباب مانند شکل می دهد.واقعا جالبه و بچه ها دوستش داشتند.نصف دیگر آب میوه را در یک قابلمه ریخته و روی حرارت ملایم گرم کنید تا بخار کند.قاشق قاشق گاهی آن را در خمیر بریزید تا مخلوط ترکیب و یکدست شود.خمیر باید حل شود.

ترکیب را با استفاده از قیف در یک قالب سیلیکون بریزید.من فکر می کنم سیلیکون بهتر است زیرا خیلی راحت بعد از سرد شدن از قالب جدا می شوند.

حداقل برای مدت 30 دقیقه در یخچال نگه دارید، ولی برای نتیجه بهتر قبل از جدا کردن یک ساعت بماند بهتر است.برای یک هفته در محفظه بدون هوا در یخچال نگه دارید.این یک عصرانه عالی برای بچه هاست و خوراکی لذت بخشی برای هر زمان است.

دسته: میوه   منتشر شده در شنبه, 06 ارديبهشت 1393 09:25  نوشته شده توسط Armin   بازدید: 7852 Tags: چاپ